Kurban Bayramı Bayramlaşma Programı

13 Temmuz 2022 12:36 UFUKDER | Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği 729

Derneğimiz tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programı; bayramın üçüncü günü olan 11 Temmuz Pazartesi günü dernek binamızda yapıldı. 

Gerçekleştirilen bayramlaşma programına Dernek Başkanı Serdar ÇİFT, yönetim kurulu üyeleri, komisyon üyeleri, gönüllüler ve aileleri katıldı. Dernek Başkanı Serdar ÇİFT ’in bayramlaşma dolayısıyla yaptığı konuşmada, “Sizleri en kalbi duygularımla, sevgiyle, saygıyla selamlıyor; mübarek Kurban Bayramınızı gönülden tebrik ediyorum. Bayramın; ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için barışa, huzura ve esenliğe vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Birçok Suriyeli STK temsilcisi ve kanaat önderinin de katıldığı bayramlaşma programımızda birlik ve beraberlik mesajları verildi.  

Konuşmaların ardından bayramlaşma programına katılanlar duygu ve düşüncelerini ifade ederek katılımcıların bayramını kutladılar. Bayramlaşma programı, katılımcılar ile gerçekleştirilen hasbihal ve edilen duaların ardından sona erdi. 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
UFUKDER | Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği

Rehyanlı Ufuk Eğitim Derneği'ne ait kurumsal bilgilerin, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

UFUKDER | Reyhanlı Ufuk Eğitim Derneği

Yeni Mahalle Mehmet Akif Ersoy Caddesi Kübra 6 Apt.B Blok No:5
31500 Reyhanlı / Hatay

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.